Sprzedaż technologii i linii produkcyjnej szklanych kolb pomiarowych

Sprzedam wysoko rentowną linię produkcyjną szklanych kolb pomiarowych klasy "A" wraz z oryginalną bezszwową technologią ich formowania.

Bardzo wysoką dokładność wzorcowanych kolb zapewnia innowacyjne i wydajne urządzenie z podwójnym systemem kontroli wyznaczonej pojemności.

==> Kontakt

O firmie "LABKOL"

Firma „LABKOL” powstała w roku 1981 jako Zakład Produkcji Szkła Laboratoryjnego. Od 34 lat specjalizujemy się głównie w zakresie produkcji szklanych kolb pomiarowych, oferując wysokiej jakości sprzęt dla zaopatrzenia laboratoryjnego i medycznego. Od dłuższego czasu jesteśmy jedynym producentem tych wyrobów w kraju.

Dlaczego my?
Firma z tradycją

Zakład posiada ponad trzydziestoletnią tradycję w produkcji szklanego sprzętu pomiarowego. Nasza kadra legitymuje się bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i kilkudziesięcioletnim stażem w zawodzie.

firma z tradycja

Na bieżąco wprowadzane są najnowsze inowacje techniczne, zmierzające w kierunku poprawy estetyki i jakości wyrobu - szczególnie pod względem zawężenia tolerancji wyrobu.

Zakupiliśmy nowoczesne - precyzyjne wagi elektroniczne. Synchronizując je z komputerem i urządzeniem wzorcującym uzyskalismy bardzo dużą dokładność wzorcowanych kolb. Stworzyło to możliwość rozszerzenia asortymentu o kolby z szeroką szyjką.

Zakład produkcyjny

Zakład zlokalizowany jest na powierzchni przeszło 300m2, na terenie którego w miejsce punktu legalizacyjnego Głównego Urzędu Miar utworzono nowocześnie wyposażone laboratorium kontrolne. Pracownicy tego laboratorium mają za zadanie czuwać nad wysoką jakością produkowanych wyrobów. Kontrolerzy tego laboratorium sprawdzają indywidualnie jakość wykonanych kolb – potwierdzając ich zgodność z odpowiednimi normami. Badanie to potwierdzane jest naniesieniem na wyrobie odpowiednich trwałych cech.

Kolby pomiarowe

Są to podstawowe przyrządy pomiarowe stosowane w chemii analitycznej. Służą do sporządzania roztworów wzorcowych (tzw. roztworów mianowanych) do ich rozcieńczania i przeprowadzania za ich pomocą badań analitycznych.

Kolby pomiarowe
Laboratorium kontrolne
Laboratorium kontrolne

Laboratorium kontrolne jak i zaplecze produkcyjne, wyposażane są w najnowszego typu precyzyjne urządzenia kontrolno – pomiarowe, dające gwarancję uzyskania najwyższych parametrów technicznych wyrobu.

Nasze produkty